Zawieziemy Cię bezpiecznie do domu.
hotline 24/7: +48 668 378 726
ZAPYTANIE O LOT MEDYCZNY

Nasze usługi

Lotniczy Transport Medyczny

Jeśli nieszczęśliwie zdarzyło się, że potrzebujesz szybkiego i profesjonalnego transportu medycznego,
nasz zespół zapewni Ci lub Twoim bliskim stałą opiekę medyczną podczas podróży, a także dołoży wszelkich starań abyś czuł się bezpiecznie i dotarł do domu lub ośrodka medycznego tak szybko jak to możliwe.

Nie tylko zapewnimy transport, ale także pomożemy w organizacji wszelkich formalności, a nasi lekarze będą w każdej chwili dostępni, aby skonsultować stan pacjenta i dostosować odpowiednie warunki przewozu.
Każdy nasz pacjent, bez względu na stan zdrowia będzie miał zapewnioną pełną opiekę, podczas całego przebiegu podróży.

Flota lotnicza składa się z samolotów odrzutowych i turbośmigłowych Beechcran, Bombardier, Cessna i Piper wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt do ratowania życia taki jak kardiomonitor, respirator, defibrylator, pompy infuzyjne, instalacja tlenowa i próżniowa i pełen zestaw sprzętu i leków umożliwiających właściwą reakcję na zagrożenie życia i zdrowia pacjenta. Każdy statek powietrzny jest chroniony certyfikatem przewoźnika lotniczego AOC oraz Koncesją na Wykonywanie Przewozu Lotniczego regularnie weryfikowanymi przez Władzę Lotniczą.
Na pokładzie pacjentowi towarzyszy doświadczony w przewozie lotniczym zespół medyczny składający się z lekarza oraz pielęgniarki. Jeśli stan zdrowi pacjenta wymaga obecności lekarza specjalisty, uzupełnia on zespół.

Bed-To-Bed to formuła przewozu, która pozwoli pacjentowi odbyć całą podróż w pozycji leżącej, nawet jeśli podróżuje między kontynentami. Wyjątkowe rozwiązania konstrukcyjne statków powietrznych umożliwiają przenoszenie pacjenta pomiędzy ambulansem a samolotem bez konieczności opuszczania łóżka. Karetka zawiezie i odbierze pacjenta z płyty lotniska, wprost spod samolotu. Na terenie Polski transport drogowy zapewni NZOZ Ars Med.

ASYSTA MEDYCZNA
Jesli stan zdrowia pacjenta nie wymaga specjalistycznego samolotu z wyposażeniem medycznym, proponujemy przelot na pokładzie samolotu pasażerskiego lub taksówki powietrznej w asyscie lekarza. SKYDOCTORS zapewni kompleksową organizację takiego lotu.